Zadaszenia tarasów

Zadaszenia są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko ochronią przed wiatrem i złą pogodą, ale mogą być również prawdziwą ozdobą, w dowolnym  kolorze. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni. Kształt i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, a przy tym są wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Konstrukcja  aluminiowa – praktycznie nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, można wybrać dowolny kolor z palety RAL. Konstrukcja drewniana – wykonana  z wysokiej jakości iglastego drewna, klejonego warstwowo, charakteryzuje się bogata gamą kolorystyczną i efektownie gospodaruje przestrzeń.
Konstrukcja drewniana – wykonywana z drewna klejonego,  typ: BSH24, bejcowana wg dostępnej palety kolorów oraz malowana lakierem UV. Umożliwia zmianę koloru po kilku latach użytkowania a prawidłowo pielęgnowane i konserwowane posłuży długie lata.

Pokrycie lekkie stosowane w zadaszeniach to przeważnie poliwęglan komorowy o gr. 10-20mm w kolorze mlecznym, brązowym lub bezbarwny. Czasami klienci decydują się na pokrycie wykonane z poliwęglanu litego, bezbarwnego lub mlecznego o gr. 5mm.
Wszystkie nasze zadaszenia tarasów wykonywane są pod wymiar, ustalany z klientami.