Zadaszenia tarasów

Zadaszenia są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko ochronią przed wiatrem i złą pogodą, ale mogą być również prawdziwą ozdobą, w dowolnym  kolorze. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni. Kształt i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, a przy tym są wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Konstrukcja  aluminiowa – praktycznie nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, można wybrać dowolny kolor z palety RAL. Najczęściej nasi Klienci wybierają poszycie z szyby bezpiecznej, klejonej, ale montujemy również poliwęglan ( komorowy lub lity ). Konstrukcja aluminiowa dachu charakteryzuje się dużą wytrzymałością na obciążenia a także trwałością. 
Konstrukcja drewniana – wykonywana z drewna klejonego ( minimum 3 warstwy ),  typ: BSH24, technicznie suche,  bejcowana wg dostępnej palety kolorów oraz malowana lakierem UV. Umożliwia zmianę koloru po kilku latach użytkowania a prawidłowo pielęgnowane i konserwowane posłuży długie lata.

Pokrycie lekkie stosowane w zadaszeniach to przeważnie poliwęglan komorowy o gr. 10-16-20 mm w kolorze mlecznym, brązowym lub bezbarwny. Czasami klienci decydują się na pokrycie wykonane z poliwęglanu litego, bezbarwnego lub mlecznego o gr. 5-6 mm.
Pokrycie dachu ze szkła zapewnia trwałość na długie lata. Zastosowanie szkła klejonego gwarantuje nam bezpieczeństwo użytkowania oraz daje możliwość wykonania szyby nie tylko przeziernej (bezbarwnej ) ale również mlecznej, brązowej czy grafitowej.
Wszystkie nasze zadaszenia tarasów wykonywane są pod wymiar, ustalany z klientami.