Moskitiery

Profile aluminiowe stosowane w moskitierach są odporne na warunki atmosferyczne. Występują w kolorze białym, brązowym oraz w okleinach w kolorze złoty dąb, ciemny dąb, orzech i mahoń. Elementy plastikowe są dobrane pod kolor profili.Rodzaje moskitier:
1. Ramkowa – okienna,  montowana na zewnętrznej stronie ramy okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Zaletą moskitier ramkowych jest możliwość ich szybkiego zdjęcia i ponownego założenia. Siatki dostępne są w dwóch kolorach: szarym i czarnym.
2. Ramkowa – drzwiowa, montowana za pomocą zawiasów, dwa samozamykające i jeden zwykły oraz dwa magnesy.  Klamka dostępna jest w kolorze: białym, brązowym lub drewnopodobnym. Siatka w kolorze szarym lub czarnym.
3. Rolowana pionowa, wyposażona w kasetę, w której chowa się siatka będąca barierą dla owadów. Po rozwinięciu, siatka mocowana jest do zaczepów znajdujących się w prowadnicach lub do listwy hakowej. Kaseta posiada mechanizm sprężynowy, oraz spowalniający, co zapewnia płynną pracę mechanizmu. Nie ma konieczności demontażu systemu w okresie zimowym.
4. Rolowana pozioma, wyposażona w kasetę, w której chowa się siatka i prowadnice. Blokowanie mechanizmu odbywa się za pomocą taśmy magnetycznej znajdującej się w belce bocznej i profilu zamykającym. Siatka wykonana jest z włókna szklanego w kolorze szarym i czarnym.  Brak konieczności demontażu systemu na okres zimowy, gdyż kaseta chroni siatkę przed szkodliwym wpływem środowiska w tym okresie.
5. Plisowana, charakteryzuje się specjalną, plisowaną siatką, która po złożeniu chowa się w profilu bocznym. Siatka wykonana jest z włókna szklanego pokrytego winylem co zapewnia jej dużą trwałość.