strona główna

Kubart-Studio to kompleksowa i profesjonalna realizacja i aranżacja tarasów oraz balkonów. Dbamy o estetykę każdej przestrzeni i dopasowujemy ją do gustu, wymagań, a także oczekiwań Klientów. Nasze osłony okienne dopełniają każde wnętrze, a liczne sposoby zabudowy pozwalają stworzyć przytulny balkon czy taras. Naszym Klientom możemy zaoferować m.in.:

Pergole,
Oranżerie,
Zadaszenia tarasów,
Werandy,
Zabudowy balkonów

Bez względu jednak na wybór systemu, zawsze proponujemy konstrukcje pochodzące od najlepszych producentów, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Większość Klientów marzy o przestrzeni, w której po ciężkim dniu pracy można odpocząć i się zrelaksować. Właśnie takim miejscem są tarasy z odpowiednim zadaszeniem, ogrodem zimowym czy werandą. W Kubart-Studio zajmujemy się aranżowaniem tarasów oraz balkonów, aby stanowiły naturalne przedłużenie strefy mieszkalnej. Przy wykonywaniu zabudowań zawsze korzystamy z solidnych materiałów, takich jak szkło, aluminium itd. Dzięki swoim właściwościom zapewnią odporność konstrukcji na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, w efekcie spełniając swoje zadanie przez długi czas. Podpowiadamy też naszym Klientom, jaką formę zadaszenia wybrać w zależności np. od strony świata, w kierunku której znajduje się taras lub balkon.
Skontaktuj się z Kubart-Studio, aby poznać pełną ofertę dostępnych produktów.Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie inwestycji.