PCV

Profil PCV –  Aluplast łączy w sobie nowoczesną technikę z komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili 5-6 komorowych o głębokości 70-85 mm gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. System ten dobrze sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji.
Profil Aluplast – IDEAL 8000 to właściwa propozycja dla wszystkich tych, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie. System ten, to połączenie nowoczesnych rozwiązań technicznych z estetyką okna. Przemyślana konstrukcja i geometria profili, w połączeniu z dostępnymi technologiami zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna i bezproblemową eksploatację. Zastosowany system trzech uszczelek to nie tylko większa szczelność całej konstrukcji, ale też zdecydowanie dłuższa żywotność mechanizmów okuć.

Dzięki szerokiej gamie oklein możecie Państwo wybierać i dopasowywać taki kolor, który będzie współgrał z pozostałymi elementami budowlanymi Państwa domu lub mieszkania.