Oranżerie i werandy

Oranżerie, to pomieszczenia wykorzystywane sezonowo, przeważnie w okresie dziewięciu miesięcy w roku. To idealna propozycja dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni zamykanej. Często funkcjonują jako wiatrołapy czy też ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Cechą naszych werand są: lekka konstrukcja aluminiowa ( w dowolnym kolorze ), pojedyncze szyby, niska cena, wygodny, przesuwny system otwierania.
We wnętrzu ogrodu trudno utrzymać zimą dodatnią temperaturę jednak w słoneczny dzień przestrzeń ogrodu dość mocno się nagrzewa, choć przez szczeliny wpada zimne powietrze.  W takim ogrodzie można trzymać rośliny uprawiane w donicach na tarasie, zapewniając im nieco lepsze warunki zimowania niż na zewnątrz. Niewątpliwą zaletą sezonowego ogrodu jest niewielki ciężar konstrukcji – bez specjalnych przygotowań można nią zabudować istniejący taras, a nawet balkon. Taka swoboda sprawia, że na inwestycję można się zdecydować w dowolnej chwili, równolegle z budową domu albo dopiero po kilku latach od zamieszkania.